Shkembi Kavajes, Durres, Al
+355 68 2063020

Dhomë dyshe Superior

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Dhomë dyshe Superior

Start From€50,00 / Night
Siperfaqja30 m2
Krevate1
TualetTualet: Me vaske hidromasazh
PamjePamje: Nga deti dhe pishina
WifiYes
Detajet e Dhomes

Hapesira

Sipërfaqja: 30 m²
Tualet : 1 , me vaske hidromasazh
Krevat: 1
Minibar : Po
Persona: 4
Tualet: 1
Ballkon: Me pamje nga deti dhe pishina
Mundesia e nje krevati shtese per femije

Avantazhe

Wifi : Free
Television : Yes, TV Screen flat
Air Conditioning : Yes

Cmimi

€50

Foto

Vendodhja

Address : Shkembi Kavajes, Durres, Al
Phone : +355 68 2063020
info@vilabelvedere.al