Shkembi Kavajes, Durres, Al
+355 68 2063020

Miresevini
ne
  Vila Belvedere

Vila Belvedere
Miresevini ne
Ju mirepresim
Salla Konferencash
Ambjent Relaksues
Momente te paharrueshme
Ejani ne Restorantin tone
Vendi perfekt per te shijuar ushqime cilesore dhe te shijshme

Dhomat Tona

Kontrollo rezervimet

Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Evente, konferenca dhe argetim

Kompleksi Hotel Vila BELVEDERE

Kompleksi Hotel Vila Belvedere  e ka nisur aktivitetin e tij 21 vite më parë,si një biznes familjar,por ideja e tij ishte dhe vazhdonë të jetë t’iu ofrojë klientëve më shumë sesa thjesht një biznes. Aty ku kryefjalë është gjithmonë qendrimi i qetë, shërbimi perfekt si dhe ngrohtësia familjare që të ofron.

Restoranti yne

Fillimi ynë i suksesshëm i detyrohet pikërisht restorantit, Vila Belvedere ,sjell tek ju stilin italian si në dizajn dhe interior, ashtu edhe në kuzhinë e njohur në të gjithë Shqipërinë, Vila Belvedere ka pritur nivelet me te larta te shoqerise ne ambjentet e saj. Disponon tre salla restoranti me kapacitet mbi 200 persona, per te permbushur cdo kerkese tuajen.