Shkembi Kavajes, Durres, Al
+355 68 2063020

Miresevini
ne
  Vila Belvedere

Vila Belvedere
Miresevini ne
Ju mirepresim
Salla Konferencash
Ambjent Relaksues
Momente te paharrueshme
Ejani ne Restorantin tone
Vendi perfekt per te shijuar ushqime cilesore dhe te shijshme

Check Abailability

Check In
Nights
Check Out
Adults
Children

Gallery

Video Tour

Sollicitudin Sit Inceptos

Donec sed odio dui. Maecenas faucibus mollis interdum. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Donec sed odio dui. Maecenas faucibus mollis interdum.

News From Us

Read All News

A little about us

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vesti bulum at eros. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Travel plan mag

Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vesti bulum at eros. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Testimonial

[{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Full Size Wrapper”,”type”:”full-size-wrapper”,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Master Slider”,”type”:”master-slider”,”option”:{“page-item-id”:””,”id”:”1″,”margin-bottom”:”20px”}}],”option”:{“page-item-id”:””,”background”:”#ffffff”,”show-section”:”gdlr-show-all”,”border”:”none”,”border-top-color”:”#e9e9e9″,”border-bottom-color”:”#e9e9e9″,”padding-top”:”0px”,”padding-bottom”:”0px”}},{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Color Wrapper”,”type”:”color-wrapper”,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Room”,”type”:”room”,”option”:{“page-item-id”:””,”title-type”:”center”,”title”:”Dhomat Tona”,”caption”:””,”right-text”:”Shiko me shume”,”right-text-link”:””,”category”:”room”,”tag”:””,”room-style”:”modern”,”enable-carousel”:”enable”,”room-size”:”3″,”num-fetch”:”8″,”num-excerpt”:”20″,”thumbnail-size”:”blog-grid”,”orderby”:”date”,”order”:”desc”,”pagination”:”disable”,”margin-bottom”:”0px”}}],”option”:{“page-item-id”:””,”background-type”:”color”,”background”:”#ffffff”,”skin”:”no-skin”,”show-section”:”gdlr-show-all”,”border”:”none”,”border-top-color”:”#e9e9e9″,”border-bottom-color”:”#e9e9e9″,”padding-top”:”80px”,”padding-bottom”:”10px”}},{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Color Wrapper”,”type”:”color-wrapper”,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Hotel Availability”,”type”:”hotel-availability”,”option”:{“page-item-id”:””,”title-type”:”center”,”title”:”Kontrollo rezervimet”,”caption”:””,”right-text”:”Lexo me shume”,”right-text-link”:””,”margin-bottom”:”20px”}}],”option”:{“page-item-id”:””,”background-type”:”color”,”background”:”#f5f5f5″,”skin”:”gdlr-skin-light-grey”,”show-section”:”gdlr-show-all”,”border”:”none”,”border-top-color”:”#e9e9e9″,”border-bottom-color”:”#e9e9e9″,”padding-top”:”70px”,”padding-bottom”:”50px”}},{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Color Wrapper”,”type”:”color-wrapper”,”items”:[{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Column Item”,”type”:”column1-3″,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Gallery”,”type”:”gallery”,”option”:{“page-item-id”:””,”title-type”:”center”,”title”:”Evente, konferenca dhe argetim”,”caption”:””,”thumbnail-size”:”round-personnel-size”,”gallery-style”:”grid”,”with-featured”:”disable”,”gallery-columns”:”5″,”num-fetch”:””,”show-caption”:”no”,”margin-bottom”:”20px”}}],”option”:{},”size”:”1/1″}],”option”:{“page-item-id”:””,”background-type”:”color”,”background”:”#ffffff”,”skin”:”no-skin”,”show-section”:”gdlr-show-all”,”border”:”none”,”border-top-color”:”#e9e9e9″,”border-bottom-color”:”#e9e9e9″,”padding-top”:”70px”,”padding-bottom”:”40px”}},{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Background/Parallax Wrapper”,”type”:”parallax-bg-wrapper”,”items”:[{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Column Item”,”type”:”column1-2″,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Service With Image”,”type”:”service-with-image”,”option”:{“page-item-id”:””,”image”:”4270″,”thumbnail-size”:”round-personnel-size”,”align”:”left”,”title”:”Kompleksi Hotel Vila BELVEDERE”,”content”:”

Kompleksi Hotel Vila Belvedere  e ka nisur aktivitetin e tij 21 vite më parë,si një biznes familjar,por ideja e tij ishte dhe vazhdonë të jetë t’iu ofrojë klientëve më shumë sesa thjesht një biznes. Aty ku kryefjalë është gjithmonë qendrimi i qetë, shërbimi perfekt si dhe ngrohtësia familjare që të ofron.

“,”margin-bottom”:”20px”}}],”option”:{},”size”:”1/2″},{“item-type”:”wrapper”,”item-builder-title”:”Column Item”,”type”:”column1-2″,”items”:[{“item-type”:”item”,”item-builder-title”:”Service With Image”,”type”:”service-with-image”,”option”:{“page-item-id”:””,”image”:”4247″,”thumbnail-size”:”round-personnel-size”,”align”:”left”,”title”:”Restoranti yne”,”content”:”

Fillimi ynë i suksesshëm i detyrohet pikërisht restorantit, Vila Belvedere ,sjell tek ju stilin italian si në dizajn dhe interior, ashtu edhe në kuzhinë e njohur në të gjithë Shqipërinë, Vila Belvedere ka pritur nivelet me te larta te shoqerise ne ambjentet e saj. Disponon tre salla restoranti me kapacitet mbi 200 persona, per te permbushur cdo kerkese tuajen.

“,”margin-bottom”:”20px”}}],”option”:{},”size”:”1/2″}],”option”:{“page-item-id”:””,”type”:”pattern”,”background”:”4278″,”background-mobile”:””,”background-speed”:”0″,”pattern”:”1″,”video”:””,”video-overlay”:”0.5″,”video-player”:”enable”,”skin”:”gdlr-skin-dark-skin”,”show-section”:”gdlr-show-all”,”border”:”none”,”border-top-color”:”#e9e9e9″,”border-bottom-color”:”#e9e9e9″,”padding-top”:”50px”,”padding-bottom”:”120px”}}]