TEL +355 68 2063022 OSE REZERVO ONLINE REZERVO

Restorant Belvedere

Produkte Bio

Ne restorantin tone produktet e detit gatuhen me zarzavatet dhe produktet e tjera BIO te cilat i kultivojme ne kopshtin tone por edhe nga fshati perreth :)

Me Shume...

Akomodimi

Hotel Vila Belvedere

Ne hotelin tone do te gjeni komfortin e kerkuar... I ndodhur mes detit dhe kodrave te gjelberuara, ofron nje rehati maksimale, qetesi dhe eksperience unike.

Me Shume...

Aktivitete

Evente, konferenca dhe argetim

Ne Vila Belvedere ju mund te zhvilloni aktivitete biznesi, konferenca, evente por edhe te argetoheni ne pishine, shetitje me kuaj...etj.

Me Shume...