Tel +355 68 2063022 ose Rezervo OnlineREZERVO

Miresevini ne Vila Belvedere

Hotel Bar-Restorant “Vila Belvedere” e ka nisur kete aktivitet 12 vjet me pare si nje biznes familjar por ideja e saj ka qene ti’u ofrojme miqve me shume se sa thjesht nje biznes, ngrohtesi familjare, sherbim perfekt dhe komfort funksional. Qe qendrimi juaj te jete me I kendshem mund te shfrytezoni pa asnje shpenzim tjeter shtese, pishinen verore, saunen dhe fitness.
Qendrimit tuaj ne Vila Belvedere do ti japin vlere dhe vizitat ne qytetuin e lashte te Durresit, vizite ne muzeun arkeologjik dhe amfiteatrit. Mund te relaksoheni duke bere shetitje me kuaj ne bregun e Adriatikut, manexhi ndodhet 300m nga ne, ndersa mbremjet mund ti kaloni ne barin veror “Samer Mania” ne bordin e pishines dhe tingujve te muzikes Live.

Galeria • Restorant Belvedere

  Produkte Bio

  Ne restorantin tone produktet e detit gatuhen me zarzavatet dhe produktet e tjera BIO te cilat i kultivojme ne kopshtin tone por edhe nga fshati perreth :)

  Me shume
 • Akomodimi

  Hotel Vila Belvedere

  Ne hotelin tone do te gjeni komfortin e kerkuar... I ndodhur mes detit dhe kodrave te gjelberuara, ofron nje rehati maksimale, qetesi dhe eksperience unike.

  Me shume
 • Aktivitete & Zbavitje

  Evente, konferenca dhe argetim

  Ne Vila Belvedere ju mund te zhvilloni aktivitete biznesi, konferenca, evente por edhe te argetoheni ne pishine, shetitje me kuaj...etj.

  Me teper

Restorant & Hoteli me i mire ne Durres, kombinimi perfekt i komoditetit dhe shijes se kuzhines Italiane.

Arnold